• YARIM ALTIN
  6.926,00
  % 0,34
 • AMERIKAN DOLARI
  31,2951
  % 0,18
 • € EURO
  33,8755
  % 0,00
 • £ POUND
  39,5331
  % -0,08
 • ¥ YUAN
  4,3490
  % 0,08
 • РУБ RUBLE
  0,3426
  % 0,36
 • BITCOIN/TL
  1921496,636
  % -1,50
 • BIST 100
  9.193,69
  % 1,45

Albaraka Türk Kredi Kartı Başvurusu

Albaraka Türk Kredi Kartı Başvurusu

Güvenilir ve hızlı bir şekilde ödeme yapılmasını destekleyen kurumlardan olan Albaraka Türk, tüm müşterileri için son derece hızlı bir şekilde kart başvurusu fırsatı sağlıyor. Yedi gün boyunca yirmi dört saat aktif durumda olan web sitesinden hizmet alabilirsiniz. Mesai saatleri içerisinde gidilebilecek olan şubelerinden veya doğrudan SMS yoluyla kart için işlem yapılması mümkündür. Türkiye’nin dört bir yanında son derece kısa süre içinde kart dağıtımı ve kartla ilgili işlemlerin yapılmasını destekleyen kurumların başında geliyor.

Albaraka Türk Kredi Kartı

Klasik kartlar ve diğer tiplerdeki kartlar için özel olarak yapılacak incelemeler için web sitesine girebilirsiniz. Sizin için kartlar kategorisine ulaştıktan sonra, web sitesi bünyesinde yer alan her bir ürün tipine yönelik detaylara göre kartınızı seçebilirsiniz. Bilgi ve güvenlik şartlarını da inceleyerek direkt olarak alışverişler ve nakit para çekiminde özel avantajlar sağlayan kart seçeneklerinden faydalanma olanağına sahipsiniz. Her müşteri tarafından direkt olarak en yakın Albaraka Türk şubesine gidilerek bir kart için başvuruda bulunulması mümkün oluyor.

Albaraka Türk Kart Başvurusu

Güncel şifre tanımlama, kart başvurusu ve yenilenen kart bilgilerine yönelik işlemler sadece online işlemler sayfası ve müşteri hizmetleri bünyesinde gerçekleşebiliyor. Dolar ve Euro birimlerinde olduğu gibi kur üzerinden her faaliyeti gerçekleştirebilir, direkt olarak yenilenen kurum yapısına uygun şekilde Türkçe dil seçeneğiyle web sitesinde bilgilerinizi girebilirsiniz.

Albaraka Türk Kredi Kartı Başvurusu

Şifre işlemlerinin yapılması, kullanım detaylarının öğrenilmesi, güncellenen kart verilerine bağlı olarak müşteri hizmetleriyle iletişime geçilmesi için en hızlı hizmeti doğrudan Albaraka Türk sitesinden alabilirsiniz. Hesap bildirim cetvelinde müşterilere kredi kartı kullanımına dair detaylar da paylaşılıyor. 444 5 666 numaralı telefonu arayabilir veya direkt olarak 0 850 222 5 666 numaralı telefon üzerinden detayları öğrenebilirsiniz. İstediğiniz zaman ekstre detaylarını öğrenebileceğiniz ve yeni bir kart için talepte bulunabileceğiniz bu müşteri hizmetleri hattında binlerce kişi tarafından hızlıca hizmet verilmeye devam ediliyor.

YORUMLAR YAZ