• YARIM ALTIN
  4.035,00
  % 0,15
 • AMERIKAN DOLARI
  19,1906
  % 0,04
 • € EURO
  20,8128
  % -0,70
 • £ POUND
  23,7803
  % -0,42
 • ¥ YUAN
  2,7919
  % 0,11
 • РУБ RUBLE
  0,2465
  % -0,93
 • /TL
  %
 • BIST 100
  %

BinaryX’ten Fütüristik Uzay Oyunu “Project Matthew”: Fragman Yayınladı ve Beta Testi Başladı

BinaryX’ten Fütüristik Uzay Oyunu “Project Matthew”: Fragman Yayınladı ve Beta Testi Başladı

BinaryX, bugün bir uzay inşa simülasyon oyunu olan Project Matthew’un yakında yayınlanacağını duyurdu.

Ekip, oyuna birinci bakışı veren fragman görüntüsünü yayınladı. Ayrıyeten oyun, yakında gerçekleşecek Kapalı Beta Testi için kayıtları açıyor. Project Matthew, BinaryX tarafından yayınlanan ve yakında yayınlanacak olan bir uzay inşa simülasyon oyunudur.

Karşınızda Project Matthew: Heyecan Verici Yeni Uzay İnşa Oyunu

Oyun, oyuncuların Matthew isimli uzak bir ülkenin toprak sahipleri olarak devraldıkları dış uzayda geçiyor. Oyunun emeli, oyuncuların daha fazla gelişme için kaynak üreten endüstriyel üretim sınırları kurarak kendi dünya dışı kentlerini inşa etmeleridir.

Bir kent geliştirin

Macera, oyunculara kentlerini kurmaları için bir NFT yeri verilmesiyle başlar. Oyuncular, kenti geliştirmek için çöp toplamak, savaşmak yahut yeni bölgeleri keşfetmek için farklı hünerlere katkıda bulunacak farklı cinste yardımcı robotlar inşa edebilirler.

Sanal bir orduya liderlik edin

Oyuncular farklı maharet ve yeteneklere sahip bir robot ordusu kurabilir ve büyük mükafatlar kazanmak için savaş alanında düşmanlara meydan okuyabilir. Savaş alanı farklı zorluk düzeylerine ayrılmıştır. Düzey ne kadar güç olursa, mükafatlar de o kadar büyük olur.

Uzayı keşfedin

Keşif, Project Matthew’da ödül ve kaynak elde etmenin birincil yollarından biridir. Oyunda keşfedilmeyi bekleyen komşu ve uzak gezegenlerden oluşan bir koleksiyon bulunmaktadır.

Konuyla ilgili görüşlerini paylaşan BinaryX İş Operasyonları ve Geliştirme Global Lideri Rudy S, şunları söyledi;

“Project Matthew 2023’ün birinci yarısındaki en büyük projemiz. BinaryX ekosistemine yeni oyun cinsleri getirmek istedik ve bu oyun platformumuzda yer alacak birinci simülasyon oyunu. Oyuncularımızın toprak sahipleri ve kaşifler olarak kendilerini uzaya kaptırmalarını istiyoruz. Genişleyen topluluğumuza yepisyeni bir uzay meraklıları ve simülasyon oyuncuları kümesini davet ettiğimiz için hakikaten heyecanlıyız.”

Bu yeni oyunun tanıtım görüntüsü için;

BinaryX, Project Matthew’un lansmanını bir Kapalı Beta Testi ile başlatıyor. Kayıtlar 13 Mar, 9 PM UTC+8’de başlayacak ve 20 Mar 6 PM UTC+8’de kapanacaktır.

Kapalı Beta Testi sadece Windows kullanıcıları için geçerli olacak ve daha fazla detay kayıt sayfalarında ve toplumsal medya kanallarında açıklanacak.

Kapalı beta testi için buradan kaydolun.

Binary hakkında

BinaryX, her ikisi de BNB Chain üzerinde çalışan CyberDragon ve CyberChess oyunlarının ardındaki GameFi platformu olarak öne çıkıyor. BinaryX, merkeziyetsiz bir türev ticaret sistemi olarak başladı. Grup giderek merkeziyetsiz görüntü oyunları geliştirmeye başladı ve şu anda Web2 geliştiricilerini Web3’e köprülemek için IGO hizmetleri sunan bir GameFi platformu olarak dikkat çekiyor. BNB Chain’deki en düzgün 10 projeden biri olan BinaryX, 100 binden fazla coin sahibi ve aylık 17 bin faal cüzdandan oluşan geniş bir topluluğa sahip. Ayrıyeten, 200 milyondan fazla piyasa bedeli ile BNB Chain’deki süreç hacmine nazaran en büyük metaverse projelerinden biridir. BinaryX ayrıyeten, ayı piyasasına karşın daima olarak güçlü performans gösteren bir token olan BNX’e sahip.

YORUMLAR YAZ