• YARIM ALTIN
  4.035,00
  % 0,15
 • AMERIKAN DOLARI
  19,1906
  % 0,04
 • € EURO
  20,8128
  % -0,70
 • £ POUND
  23,7803
  % -0,42
 • ¥ YUAN
  2,7919
  % 0,11
 • РУБ RUBLE
  0,2465
  % -0,93
 • /TL
  %
 • BIST 100
  %

Bugünün En Çok Paha Kaybeden Altcoin’leri – 18 Mart 2023

Bugünün En Çok Paha Kaybeden Altcoin’leri – 18 Mart 2023

Bitcoin’in (BTC) güçlü yükselişine karşın kimi altcoin’lerde düşüşler gözlemlendi, bugünün en çok düşüş gösteren altcoin’lerini derledik.

BTC’nin piyasaya güneşli günler getirmesiye birlikte, neredeyse piyasadaki tüm altcoin’ler yükseliş sergiledi. BTC’nin 27.000 dolar üzerinde tutunup “kripto yatırımcılarının” içini rahatlatarak altcoin yükselişlerine kolaylık sağlıyor. Dominans bayrağını eline alıp sert hareketler gösteren BTC, bazı altcoin’lerin olumsuz performans göstermesine sebep olmuş görünüyor. Piyasanın yükselişine karşın, en çok düşüş gösteren altcoin’leri sizler için derledik.

Bugünün en düşük performans sergileyen altcoin’lerin çoğunluğunun kripto borsalarının token’ları olması dikkatleri çekti.

1- Fei USD (FEI)

FEI, merkeziyetsiz finans (DeFi) protokollerinde, lokal bir algoritmik stablecoin. FEI’nin gayesi, çok teminatlandırılmış merkeziyetsiz stablecoin’ler ile merkezi saklama stablecoin alternatifleri ortasında bir noktada teknolojik çözümler sunmak.

2- Huobi Token (HT)

HT, kripto para borsalarından olan Huobi‘nin kendi oluşturduğu ve kullanıcıların Huobi üzerindeki işlemlerde kullanabileceği bir kripto para ünitesidir. Ayırca gelişim sürecine süratli bir formda devam eden kripto para piyasasında, kullanıcıların hizmetine sunulan birçok kripto para borsası etkin halde.

3- Gate Token (GT)

GT, kripto para borsası olarak bilinen Gate.io‘nun token’i halinde biliniyor. Gate.io borsası tüm dünyadaki kripto para kullanıcılarına hizmet veren tanındık bir proje. Platformda çok sayıda kripto para ünitesinin yer aldığını ve çok sayıda kullanıcının bu para ünitelerini kullandığını görüyoruz. Herkesin kullanımına açık bir blockchain üzerinde yer alan Gate Token kullanıcılarına birçok avantaj sunuyor.

YORUMLAR YAZ