• YARIM ALTIN
  8.266,00
  % -0,96
 • AMERIKAN DOLARI
  32,3607
  % 0,17
 • € EURO
  34,4602
  % -0,71
 • £ POUND
  40,3340
  % -0,67
 • ¥ YUAN
  4,4720
  % 0,13
 • РУБ RUBLE
  0,3464
  % -0,16
 • BITCOIN/TL
  2190825,468
  % -2,37
 • BIST 100
  9.814,19
  % 0,59

Finans ve Yatırım Akademisi ve Investimate’den Değerli Etkinlikler

Finans ve Yatırım Akademisi ve Investimate’den Değerli Etkinlikler

Boğaziçi Üniversitesi‘nin Finans ve Yatırım Akademisi değerli isimleri ağırlarken, Investimate ödüllü sanal yatırım yarışı düzenliyor.

İş Yatırım ana sponsorluğunda ve Endless Fairs dijital tahlil ortağında gerçekleştirilecek olan Finans ve Yatırım Akademisi, finansa dair öğrenmek istenilenlerin tamamına değinen dolu dolu bir hafta sunuyor. Öteki taraftan Investimate, sanal yatırım yarışı ile iştirakçilerine Borsa İstanbul tecrübesi ve ödül kazanma fırsatı sunuyor.

Boğaziçi Üniversitesi’nin Finans ve Yatırım Akademisi Geliyor!

Boğaziçi Üniversitesi‘nin finans ve yatırıma dair kapsamlı serisi olan Finans ve Yatırım Akademisi, birbirinden kıymetli isimler ile, Temel ve Teknik analiz, Seçim Sonrası Devirde Türkiye Ekonomisi, Web3/Blokchain, Yatırım Fonları, Küresel Piyasalar üzere eğitim oturumlarıyla iştirakçilerini karşılıyor.

21-24 Mart tarihlerinde online olarak gerçekleştirilecek olan Finans ve Yatırım Akademisi’nde; Şant Manukyan, Emre Alkin, Efe Bulduk, Tuncay Turşucu, Serra Eren Sarıoğlu, Selva Demiralp üzere alanında uzman isimler yer alacak.

Yatırıma dair merak edilenlerin, konut konforuyla öğrenileceği ve uzman isimler ile bir ortaya gelinebileceği eğitim serisi, iştirakçilerini 21-24 Mart tarihleri arasında bekliyor.

Daha fazla bilgi edinmek isteyenler;

Bilet için, aktifliğin web sitesi için, Instagram için, Twitter için Linkedin için tıklayabilirler.

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanal Yatırım Yarışması

Bu sene sekizincisi düzenlenen Türkiye’nin en büyük sanal yatırım müsabakası Investimate’de yarışmacılar, 5 hafta boyunca Borsa İstanbul’dan alınan anlık dataları kullanarak pay senedi, VIOP, varant üzere çeşitli süreçleri kullanarak sanal 100 bin TL’lerini arttırmaya çalışacaklar.

Beş hafta sonunda bakiyesini en çok artıran 50 kişinin yazdığı strateji raporları, alanında uzman heyet üyelerinin 2 haftalık kıymetlendirme sürecinin sonuçlarına nazaran final merasiminde mükafatlarına ulaşabilecekler.

Yatırım Finansman ana sponsorluğunda ve Foreks altyapısıyla gerçekleştirilecek olan Investimate, kullanıcılara sıfır risk ile borsada süreç yapabilme fırsatı sunuyor.

3 Nisan tarihinde başlayacak olan Investimate, 5 haftalık müsabaka sürecinin akabinde 5 Mayıs günü sonlanacak. Heyet kıymetlendirme sürecinin akabinde 21 Mayıs’ta Final töreni ile müsabakanın kazananları açıklanacak. Katılmak isteyenler, hem Borsa İstanbul’da deneyim edinebilecek hem de birbirinden kıymetli mükafatları kazanma fırsatı yakalayabilecek. Mükafatlar kazanmak ve bilgi edinmek için Investimate Sanal Yatırım Yarışması’ndaki yerinizi alın!

Daha fazla bilgi edinmek için toplumsal medya hesaplarına ve kayıt linkine aşağıdan ulaşabilirsiniz;

Kayıt için, web sitesi için, Instagram için, Twitter için, Linkedin için

YORUMLAR YAZ