• YARIM ALTIN
  6.302,00
  % -0,25
 • AMERIKAN DOLARI
  28,9302
  % 0,05
 • € EURO
  31,2874
  % 0,46
 • £ POUND
  36,4439
  % 0,32
 • ¥ YUAN
  4,0445
  % 0,11
 • РУБ RUBLE
  0,3141
  % 0,81
 • BITCOIN/TL
  1262915,540
  % -0,83
 • BIST 100
  7.962,34
  % 3,14

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu Nereden, Nasıl Yapılır?

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu Nereden, Nasıl Yapılır?

Garanti Bankası en hızlı kredi kartı sağlayan bankalar arasında diyebiliriz. Türkiye’nin her yerine çok kısa sürede kredi kartı gönderimleri yapabilmektedir. Merkezden veya şubelerden yapılacak başvurular fark etmeksizin, tüm müşterilerin ihtiyaçlarının çok hızlı bir şekilde karşılanabilir olması gerekiyor.

Garanti Bankası Kredi Kartı Nasıl Alınır?

Ücret ödenmeksizin tüm kart türleri için online işlemler sayfası, mobil bankacılık, şubeler ve telefon bankacılığından faydalanılabilir. Online web sitesi üzerinden hizmet almayı destekleyen Garanti Bankası, uzun bir süredir kullandığı SMS sistemini de askıya almayı amaçlıyor. Aynı zamanda her bir müşteriye direkt olarak müşteri hizmetlerini aradıklarında da anlık bilgi verilebilecek şekilde çalışmalar sürdürülüyor.

Garanti Bankası Kart Başvurusu

Kişisel bilgileriniz ve hesabınız için online işlemlere özel kart bilgileriniz direkt olarak müşteri numaranız üzerine tanımlanacaktır. Şubeye gitme fırsatına sahip olduğunuz gibi, mobil bankacılık uygulamasını indirmeniz ve kaydınızı yapmanız durumunda, anlık güncellemelerle birlikte hesap yönetimi sayfasından kart talebinde bulunabilirsiniz.

Garanti Bankası SMS İle Kredi Kartı Başvurusu

Online işlemler sayfası bünyesinde T.C. kimlik numarası, adınız, soyadınız, e- posta adresi v telefon numarası üzerinden site bünyesinde güncel bilgilerin kayıt altına alınması gerekiyor. Türkiye’de yüzlerde kişi tarafından kullanılan SMS sisteminin yanında online başvurular, mobil bankacılık sistemleri de kredi kartı başvuruları arasında bulunuyor.

Garanti Bankası’nın müşteri hizmetleri telefon numarası kullanılarak operatörle iletişime geçilmesi halinde, özellikle posta yoluyla gönderilecek olan kredi kartına dair detayların öğrenilmesi mümkün olacaktır. Aynı zamanda e- posta adresinize de bildirim gönderileceği için, SMS veya e- posta üzerinden açıklamaları inceleyerek kartla ilgili detaylara daha gelmeden ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR YAZ