• YARIM ALTIN
  6.301,00
  % -0,27
 • AMERIKAN DOLARI
  28,9293
  % 0,05
 • € EURO
  31,2849
  % 0,45
 • £ POUND
  36,4367
  % 0,30
 • ¥ YUAN
  4,0445
  % 0,11
 • РУБ RUBLE
  0,3139
  % 0,73
 • BITCOIN/TL
  1263187,716
  % -0,87
 • BIST 100
  7.962,34
  % 3,14

İşte Üniversiteli Kredi Kartı Başvurusu

İşte Üniversiteli Kredi Kartı Başvurusu

İş Bankası, üniversite öğrencilerinin özel olarak kredi kartı almalarını sağlayacak şekilde pek çok farklı kampanyayla hizmet vermeye devam ediyor. Müşterilerinin her zaman için minimum maliyet ve en yüksek verimlilikle bankayı kullanmalarını destekliyor. Kurum ise bu alanda bünyesinde telefondan ve tabletten girişe uygun çalışmaları sürdürülüyor. İşte Üniversiteli, hem kredi almak için hem de kartınızı ve hesabınızı yönetmek için online işlemler sayfasına İş Bankası resmi sitesinden ulaşabilirsiniz.

Üniversiteli Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Türkiye genelinde binlerce öğrenci tarafından İş’te üniversiteli kredi kartı, İş’te üniversiteli aidatsız kredi, İş’te üniversiteli bankamatik kartı, Kocaeli Üniversitesi Akıllı Kart, ODTÜ Akıllı Kart, Yıldız Teknik Üniversitesi Akıllı Kart hizmeti alınıyor. Bu süreçte direkt olarak kredi kartı olarak tanımlanan ürün tipine uygun başvurularınızı yapmak için müşteri hizmetleri telefon numarasını kullanabilirsiniz.

Son derece kısa süre içerisinde şubelerden veya online işlemler sayfasından da kart için detayları öğrenme fırsatına sahip oluyorsunuz. Güvenilir, hızlıca ödeme alınabilen, her zaman için tüm işlemlerin onaylanmasını sağlayan platformdur. Platformda telefondan ve tabletten de kişisel bilgilerin girişiyle talepler kabul ediliyor.

İş Bankası Üniversiteli Kart Başvurusu

Gün içerisinde İş Bankası şubelerine giderek veya operatörlerle görüşmek amacıyla İş Bankası resmi telefon numarası olan 0 850 724 0 724 numaralı hattı arayarak İşte Üniversiteli hakkında bilgi alabilirsiniz. Türkiye’nin dört bir yanında çok sayıda ki şubesiyle hizmet vermeye devam eden kurumdan kredi çekmek veya kredi kartı almak için SMS yoluyla talepte de bulunulabiliyor. Şubelere ve bankalara gitme zorunluluğu olmadığı için, direkt olarak online işlemler sayfasındaki Hemen Başvur butonuna tıkladığınızda da başvurunuz onaylanacaktır.

İş Bankası Kredi Kartı Başvuru Şartları

Türkiye genelinde binlerce kişi için direkt olarak resmi SMS ile haberleşme işlemleri için ÜNİK boşluk bırakarak T.C. kimlik numarasının yazıldığı süreçte bilgi edinilebilir olması sağlanıyor. Bu metnin gönderileceği numara ise 4402 olarak belirlenmiştir. Ortalama 10 dakika içerisinde incelemeler yapılacak ve kartı alıp alamayacağınıza dair geri dönüş gerçekleştirilecektir.

YORUMLAR YAZ