• YARIM ALTIN
  6.927,00
  % 1,07
 • AMERIKAN DOLARI
  31,0708
  % 0,17
 • € EURO
  33,6790
  % -0,05
 • £ POUND
  39,4560
  % 0,03
 • ¥ YUAN
  4,3173
  % 0,23
 • РУБ RUBLE
  0,3337
  % 0,14
 • BITCOIN/TL
  1588427,492
  % 1,62
 • BIST 100
  7.962,34
  % 3,14

Kredi Kartına Taksitle Nereden Telefon Alınır?

Kredi Kartına Taksitle Nereden Telefon Alınır?

Sizin için hazırladığımız seçenekler arasından kendinize en uygun olan yöntemi tercih ederek, kredi kartı ile 36 aya varan taksitler ile cep telefonu satın alabilirsiniz. Bildiğiniz gibi kredi kartı ile alışveriş yaparken taksit sınırlaması getirilen pek çok sektör bulunmaktadır. Bu sektörlerin başında da elektronik cihaz ve telekomünikasyon sektörü bulunmaktadır. Daha pek çok sektörde dahil taksit sınırlandırılması olsa da, bazı yöntemler veya farklı alışveriş altarnatifleri ortaya konularak bu ysağın delinmesi mümkün olabiliyor. Bizler de bu yazımızda daha çok alışveriş yöntemlerini ele alarak, taksitle telefon nasıl alınır bundan bahsedeceğiz.

Kredi Kartına Taksitle Telefon Nereden Alınır?

Bilindiği gibi Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu kararı kapmasında telefon zaruri bir ihtiyaç olarak göründüğünden dolayı artık taksitle telefon almak mümkün değildir. Telefon fiyatlarının birkaç bin lira olduğunu göz önünde bulundurursak ve bazı kişilerin asgari ücret aldığını varsayarsak bazıları için taksitsiz telefon almak bütçeyi oldukça zorlayan bir durum olabilir hatta tamamen imkânsızlaşabilir. Eskiden pek çok yöntem kullanarak, telefon satışı gerçekleşebiliyordu. Gerek farklı ürün satışı ile gerekse diğer yöntemler uygulanarak kişilerin kredi kartı ile cep telefonu alabilmesi mümkün olabiliyordu. Fakat son yapılan düzenlemeler kapsamında bu tamamen ortadan kaldırıldı ve artık kredi kartına taksitle telefon alabilmek oldukça zor bir durum haline geldi. Ama yinede bu durum moralinizi bozmasın bunun yerine, kredi kartı olmadan elden taksit yapabileceğiniz birçok mağaza bulunuyor. Bu mağazalar, telefonu fiyatının üzerine vade farkı uyguluyor olsa bile yine de düşünülebilir ve tercih edilebilir.

Aynı zamanda kredi kartına taksitle cep telefonunu faturalı hat üzerinden de taksitli olarak alabilirsiniz. Vodefone, Turkcell ya da Türk Telekom her ay faturanıza yansıyacak şekilde taksitle cep telefonu alma imkânı sunmaktadır. Kullanmış olduğunuz GSM firmasının müşteri hizmetlerini arayabilir, mağazalarını ziyaret edebilir ya da internet sitesi üzerinden telefon modellerini kolayca inceleyebilirsiniz. Eğer sicilinizde herhangi bir olumsuzluk yok ise internet üzerinden kolayca alışveriş yapabilirsiniz.

Herhangi bir ön ödeme ya da peşinat almayan GSM firmaları, internet üzerinden yapacağınız başvuruları da aynı hızda sonuca ulaştırıyor. Böylece yaptığınız işlemler sonucunda ürününüzün hızlıca kargolandığını da söyleyebilmek mümkündür.

YORUMLAR YAZ