• YARIM ALTIN
  8.266,00
  % -0,96
 • AMERIKAN DOLARI
  32,3607
  % 0,17
 • € EURO
  34,4602
  % -0,71
 • £ POUND
  40,3340
  % -0,67
 • ¥ YUAN
  4,4720
  % 0,13
 • РУБ RUBLE
  0,3464
  % -0,16
 • BITCOIN/TL
  2071221,166
  % -5,14
 • BIST 100
  9.814,19
  % 0,59

Metacade (MCADE) Ön Satışı Devam Ediyor (Sponsorlu)

Metacade (MCADE) Ön Satışı Devam Ediyor (Sponsorlu)

Metacade (MCADE) ön satışı devam ediyor ve 2023’te yaklaşık elli kat kar sağlamayı hedefliyor.

Bir ayı piyasası periyodunda büyük yatırım fırsatları yakalamak güç olabilir. Fakat, uzun vadeli büyük bir potansiyele sahip yepisyeni bir proje olan Metacade, kriptodaki en kârlı yatırımlardan biri haline gelebilir.

Metacade (MCADE) şimdiden yaklaşık 1.5 milyon dolar yatırım topladı. Metacade, blokzincir oyunlarında kaydedilecek ilerlemede kilit bir rol oynayabilir. Şu anda piyasadaki en uygun metaverse projelerinden biri üzere görünüyor.

Kazanç Sağlayan Büyük Metaverse Projeleri: Sıradaki Metacade!

Metacade’in ön satışının başladığını duyurmasından sırf üç hafta sonra, Metacade ön satışının beta etabı büsbütün tükendi. Ön satışın ilerleyen etaplarında daha da yükselecek olan 0,008 dolarlık fiyattan, 140 milyon MCADE token’ı kullanıma sunuldu.

MCADE token’ının genel olarak fiyatının düşük olduğu düşünüldüğünden, proje uzun vadede en yeterli metaverse yatırımlarından biri haline gelebilir. Buna ek olarak, ön satış ayı piyasasının en taban düzeylerinde başlatıldığı için, bu metaverse projesine erkenden dâhil olan yatırımcılar bir sonraki boğa piyasasında yaklaşık yüz katın üzerinde bir yarar elde edebilir.

Metacade, topluluğu için sınırsız cümbüş ve bol ölçüde kripto yarar fırsatı sunuyor. Üstelik, platform dünya çapında bir çekiciliğe sahip olduğundan ve daha kapsamlı oyun sanayilerine kimi özgün yollarla yarar sağlayabileceğinden, vakit içinde değerli sayıda kullanıcıya ulaşma potansiyeline sahiptir.

Metacade Nedir?

Metacade, metaverse oyun platformunda geniş bir arcade stili oyun yelpazesi sunacak. Oyuncular bu oyunlarda sonsuz düzeylere ulaşabilir ve kendi yüksek skorlarını geçmeye çalışırken MCADE tokenleri kazanabilirler. Metacade ayrıyeten oyuncuların performanslarına nazaran sıralanacağı ve kazananların yetenekleri ölçüsünde büyük MCADE mükafatları alacakları turnuvalara da konut sahipliği yapacak.

Oyuncular blok zinciri oyunlarındaki son trendleri keşfedebilir, yeni oyunların incelemelerini paylaşabilir ve Metacade’deki öteki topluluk üyelerine yararlı bilgilerle katkıda bulunarak MCADE token mükafatları kazanabilirler. Proje, vakit içinde merkezi olmayan otonom bir tertip (DAO) haline gelmeyi ve topluluğuna tam bir denetim verdiği demokratik bir idare sistemi aracılığıyla büyümeyi hedeflemektedir.

Metacade Nasıl Çalışır?

Metacade, blockchain teknolojisi kullanılarak geliştirilmiş kapsamlı bir ödül sistemine sahiptir. GameFi, oyun oynamayı maddi teşviklerle birleştirerek, oyunculara entegre “kazanmak için oyna” (P2E:Play-to-earn) mekaniği aracılığıyla kripto mükafatları sunuyor. Metacade bu özelliği oyun platformuna taşıyor ve oyunculara kripto karı elde etmek için pek çok sistem sunuyor.

Oyuncular ayrıyeten geliştirme kademesindeki yeni blok zinciri oyunlarını da test edebilecekler. Bu oyunları oynayıp geliştiricilere geri bildirimlerde bulunarak, yeni metaverse projeleri resmi olarak piyasaya sürülmeden evvel, yanılgıların giderilmesine ve oynanışın güzelleştirilmesine yardımcı olabilirler.

Metacade Ezber Bozan Bir Proje

Metacade, GameFi dalında büyümeyi sağlamak maksadıyla Metagrants isimli inovatif bir formül başlatıyor. Oyun geliştiricileri, Metacade topluluğuna oyun teklifleri sunacak ve topluluk da bu yeni metaverse projelerinden en uygununun hangisi olduğuna karar vermek için oy kullanacak. Bunun sonucunda, talep gören en güzel oyunlara finansman dayanağı sağlanacak ve bu da direkt GameFi sanayisinin kapsamını, ölçeğini ve kalitesini genişletmeye yardımcı olacak.

Metacade ile oyuncular geleceği şekillendirmek için daha fazla yetkiye sahip olacak. Bu, blok zinciri teknolojisinin temel kıymetlerine bağlı kalan ve büyük oyun sanayisinin genel görünümünü değiştirmeye katkıda bulunabilecek merkezi olmayan bir oyun tecrübesinin sunulduğu büyük bir metaverse projesidir.

MCADE 2023’te 1 Dolara Ulaşabilir mi?

Metaverse projeleri için yapılan fiyat iddiaları çoklukla artış eğilimindedir zira metaverse, blockchain gelişiminin önde gelen alanlarından biridir. Ek olarak, Metacade üzere metaverse projeleri, dünya genelindeki üç milyardan fazla oyuncuya yepisyeni imkanlar sunabileceği için GameFi sanayisini global ölçekte kabul görmeye yönlendirebilir.

Presale’inin son evresinde MCADE’in fiyatı 0,02 dolar olacak. MCADE, 2023 yılında merkeziyetsiz borsalarda (DEX’ler) piyasaya sürülecek ve çok sayıda kullanıcının hizmetine sunulacak.

Sonuç olarak, uzmanlar 2023 yılında MCADE için büyük çıkarlar öngörmektedir. Önümüzdeki 12 ay için fiyat kestirimleri 0,80 ila 1,50 dolar ortasında değişiyor; bu da MCADE’in presale devrinin sona ermesinden sonra 75 kat yükselme potansiyeline sahip olduğu manasına geliyor. Bu potansiyel birebir vakitte 1 dolar gayesinin Metacade yatırımcıları için makul bir varsayım olduğu manasına geliyor.

MCADE Satın Almaya Kıymet mi?

MCADE yılın en uygun satın alımlarından biri olmaya aday. Fiyatı şu anda token başına yalnızca 0,01 dolar ve uzmanlar gelecekteki fiyat hareketleri konusunda epeyce optimist. Fiyat 2023 yılında 1 dolara kadar yükselebilir ve Metacade ekosistemindeki birinci yatırımcıları için büyük karlar sağlayabilir.

MCADE’in fiyatı presale sırasında kademeli olarak 0,008 dolardan 0,02 dolara kadar yükseltilecek, bu da yatırımcıların MCADE’i 1. kademede 0,01 dolardan satın almak için hudutlu bir mühlete sahip oldukları manasına geliyor. Öte yandan, MCADE’in beta evresinde ne kadar süratli tükendiği göz önüne alındığında, yatırımcılar fiyatlar tekrar artmadan mevcut evrede mümkün olduğunca çok MCADE tokenı toplamak için ivedi etmeliler.

Metacade presale’ine katılabilirsiniz.

YORUMLAR YAZ