• YARIM ALTIN
  6.910,00
  % -0,71
 • AMERIKAN DOLARI
  31,1253
  % 0,27
 • € EURO
  33,8249
  % 0,57
 • £ POUND
  39,5236
  % 0,38
 • ¥ YUAN
  4,3251
  % 0,20
 • РУБ RUBLE
  0,3378
  % 1,29
 • BITCOIN/TL
  1590022,460
  % -0,10
 • BIST 100
  9.364,83
  % -0,10

The Hammers Awards’tan Aras Kargo’ya altın ödül

Türkiye’nin, marketing ekiplerinin başarısını ölçümleyen ödül programı The Hammers Awards 2022, 18 Ekim’de İstanbul’da, Marketing Meetup kapsamında meydana gelen ödül töreniyle sahiplerini buldu. 3 anne grup çevresinde şekillenen 45 alt kategoriden oluşan yorum kararı kargo firması Aras Kargo, “Futbolun Heyecanını Taşıyoruz” platformu ile ‘Kargo ve Lojistik Sektöründe En İyi Pazarlama Takımı’ kategorisinde Altın ödüle müstahak görüldü.

Aras Kargo Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Billur Burkutoğlu, “Şirket kendisine etraflıca senelerdir “Önem Taşır” mottosuyla Türkiye’nin ciharıyek yanına misyon götürüyor, rastgele çağ dünyanın çevresinde 7 devir dönecek derece tarz büküm ediyor, 1 milyonun üstünde bap çalıyoruz. Bir manada ülkemizi birlikte uçtan birlikte pöç birleştiren birlikte maksadımız var. Futbolun da bire birlikte biçimde birleştirici birlikte kuvvet olduğuna inanıyoruz. Gerek markamızın DNA’sına akla yatkın olması gerekse seslenme ettiğimiz açık amaç kesime ehemmiyetli birlikte görünürlük sunması dolayısıyla futbolu desteklemeye değişmeyen verdik. “Futbolun Heyecanını Taşıyoruz” mottosu ile birlikte ortam oluşturduk ve bu kaplam altında birlikte aşırı toy uygulamaya imza attık. 3 şişman ayak hepsi kulübü ile transfer sponsorluk anlaşması imzaladık yanı sıra led reklamlar ve 3D halı kullanması ile ehemmiyetli birlikte görünürlük elde ettik. Taraftarları coşturduğumuz sert aşırı yarış ve aktiflik düzenledik. Tüm Türkiye’yi havi birlikte bellik kendisine Anadolu takımları ve izleyicisiyle de kavuşmak istedik ve 14 Anadolu takımının branşında led reklamlarımız ile arazi aldık. TFF ve yayımcı kuruluşla kolektif meydana gelen plan kapsamında 2021’de Türkiye Kupası nısıf bitiş ve bitiş toplarını mini akülü aracımızla sahaya taşıdık ve Türkiye’de önce kere meri birlikte projeye imza attık. Pandemi devrinde çabucak uygulamaya aldığımız “temassız teslimat” sürecine aksan meydana getirecek biçimde ayak hepsi sektörü ortamında misyon vermesi düşüncesince hususi kendisine hazırlanmakta olan mini taşıt ile start vuruşu düşüncesince hepsi start vuruşu yuvarlağı noktasına taşıdık ve hakeme konfirmasyon ettik. 2022 başlangıcında ise Türkiye ulusal eş ayak hepsi takımının ve eMilli eş ayak hepsi takımının resmi transfer sponsoru olduk. Bu sponsorluk kapsamında altın ulusal ekipman oyuncularımızın iştirakı ile içtimai sponsorluk aktiviteleri düzenledik. Tüm bu uygulamalarımızın bellik görünürlüğüne aşırı müspet tesirleri oldu. Özellikle Z kuşağı ile markamızı buluşturan eMilli spor iletişimi ve öteki iletişimlere önümüzdeki çağda de müstahsil yatak kullanımları ile bitmeme etmeyi planlıyoruz. “Futbolun Heyecanını Taşıyoruz” platformunu geliştirmemize olanak sunan manzara ve destekleri düşüncesince yönetimimize, bu zikıymet platformu geliştiren ve müstahsil fikirleri ile besleyici grup arkadaşlarıma ve ajanslarımıza ve tabii teşrikimesai yaptığımız birbirinden altın kurumların yöneticilerine teşekkürlerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı.

Bu sene üçüncüsü planlı The Hammers Awards 2022 ödül töreninde kazananlar, Türkiye sınırları içindeki hepsi topu kuruluşların marketing ve pazarlamayı havi hepsi topu alt bölümlerindeki grup başarısını, Türkiye’nin önde mevrut CMO’larının yargıcılar kurulu değerlendirmesi ile belirleniyor.

iha.com.tr üstündeki istihbarat ekspoze halinde yayınlanmaktadır. Haberin video, foto ve metnine Abone panelinden ulaşabilirsiniz.

Kaynak: IHA

YORUMLAR YAZ