• YARIM ALTIN
  6.926,00
  % 0,34
 • AMERIKAN DOLARI
  31,4351
  % 0,41
 • € EURO
  33,9330
  % 0,12
 • £ POUND
  39,7391
  % 0,20
 • ¥ YUAN
  4,3607
  % 0,35
 • РУБ RUBLE
  0,3438
  % 0,54
 • BITCOIN/TL
  1909284,573
  % -0,33
 • BIST 100
  7.962,34
  % 3,14

Üniversite Öğrencilerine Özel Play Kart Nedir?

Üniversite Öğrencilerine Özel Play Kart Nedir?

Yapı Kredi bankasının her kesimden insana yönelik olarak sunduğu hizmetlerin ardı arkası kesilmiyor. Çıkartılan kampanyalara göre her yaş grubuna özel kredi kartları ve kampanyalar hizmete açılmıştır. Zira özellikle öğrenciler için masrafların her geçen gün biraz daha artması da kredi kartı kullanımı oranının zaman içerisinde büyük bir ivme kazandığını da gösterir nitelikte. Yapı Kredi bankası çıkartmış olduğu bu kredi kartı ile öğrencilerin taksitli alışverişlerini daha az faiz imkanı ile yapmasını da sağlıyor. Play Kart olarak çıkan bu kart çeşidi öğrenciler için bulunmaz nimetlerden bir tanesi olmaya da gün geçtikçe devam ediyor. Sürekli olarak genişleyen kullanım ağı ile beraber artık her öğrencinin, her gencin bu kart tipini kullandığını da gözlemleyebiliyoruz. Dolayısıyla Yapı Kredi Play Kart özelliğinin öğrencilere özel sunulmuş hizmet olarak tanımlamak yanlış olmayacaktır.

Play Kart’ın Avantajları Nelerdir?

Yapılan alışverişlerin herkese puan kazandırma gibi bir özelliğinin var olduğunu hepimiz biliyoruz. Play kart kullanıcılarına bu noktada oldukça önemli bir detayı sunmaktadır. Nitekim kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerden kartınıza yüklenecek olan World puanları Yapı Kredi üye iş yerlerinde, üyeliği bulunan yemek restoranlarında biriktirebilme şansını sunuyor olacaktır. Kartın limitinin kişiden kişiye değişkenlik gösterdiğini de bu noktada belirtmek gerekiyor. Kredi kartı limitinizi gelir durumunuz veya ödeme imkanınıza göre bir nevi bankanız ile birlikte belirliyorsunuz. Öğrenci dostu olarak adlandırılan Play kartın en önemli avantajları da vermiş olduğu ek puan miktarının son derece cazip bir noktada yer alması.

Play Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yapı Kredi Bankası’na ait olan play kartı temin etmek için takip etmeniz gereken iki farklı rotanın olduğunu söyleyelim. PLAY boşluk TC kimlik numaranızı yazıp, 4421‘e kısa mesaj atarak cep telefonlarınız aracılığı ile başvuru işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Eğer kefilli başvuruda bulunacaksanız da şubeye giderek kefil olacak kişinin gerekli belgelerini ve imzasını bankaya sunmanız gerekmektedir. Üniversite öğrencisiyseniz ve henüz bir kredi kartınız yoksa Play Kart aradığınız kredi kartı diyebiliriz. Üniversite öğrencisi olma şartını da maddeleri arasına koyan banka, öğrencileri bir kez daha düşünmüş vaziyette.

YORUMLAR YAZ