• YARIM ALTIN
  6.914,00
  % -0,67
 • AMERIKAN DOLARI
  31,1253
  % 0,27
 • € EURO
  33,8249
  % 0,57
 • £ POUND
  39,5236
  % 0,38
 • ¥ YUAN
  4,3251
  % 0,20
 • РУБ RUBLE
  0,3378
  % 1,29
 • BITCOIN/TL
  1590022,521
  % -0,10
 • BIST 100
  9.353,07
  % -0,23

Yıla Damga Vuracak Metaverse Projesi: Metacade (Sponsorlu)

Yıla Damga Vuracak Metaverse Projesi: Metacade (Sponsorlu)

Metacade (MCADE), ön satış basamağında beklentilerin hayli üzerinde bir performans göstererek yıla damga vurabileceğini gösterdi.

Daha fazla şirket ve şahıs yeni dijital ve sanal dünyaların muazzam potansiyelini fark etmeye başladı. Bu durum, metaverse için bu yıl da önemli bir büyüme gösterme potansiyeli barındırıyor. 2022 yılında yaşanan ayı piyasasında birçok kıymetli kripto para ünitesi değerli ölçüde bedel kaybetti. Lakin, trendi bilakis çevirme potansiyeli olan yeni projeler de ortaya çıkıyor.

Metacade, Yılın En Yeterli Metaverse Projesi Olma Potansiyeli Taşıyor

Metacade, sanal görüntü oyun salonu aracılığıyla önümüzdeki yıl başkan metaverse oyun platformu olma istikametindeki heyecan verici planları üzerinden oyuncuların ilgisini çeken yeni bir proje oldu.

Metacade projesinin lokal coin’i MCADE, ön satışta beklentilerin üzerinde bir performans gösterdi. Bu durum, uzmanların MCADE‘in 2023’ün en güzel metaverse coin’i olabileceğini ve erken yatırımcılar için yarar sağlayabileceğini düşünmesini sağladı.

MCADE: 2023’e Damga Vuracak

Metacade, metaverse oyun hayranlarının ve yatırımcılarının dikkatini çoktan çekmeyi başardı. Beta presale evresi, piyasaya sürüldükten sonraki üç hafta içinde tükendi ve 1.6 milyon dolardan fazla yatırım alarak bu blokzinciri tabanlı “kazanmak için oyna” (Play to Earn:P2E) platformu hakkında oluşan heyecanı haklı çıkardı.

Beta presale evresinde, MCADE token’larının her biri 0,008 dolarlık fiyattan satışa sunuldu. Bu fiyat, her bir presale basamağında yükselerek dokuzuncu ve son evre tamamlandığında 0,02 dolarlık son fiyatına ulaşacak formda ayarlandı. Sonuç olarak, MCADE’in merkezi olmayan borsalar (DEX) üzerinde piyasaya sürülmeden ve herkes Metacade furyasına katılmadan evvel birinci yatırımcıların değerli yararlar sağlama potansiyeli barındırıyor.

Metacade, kullanıcılara P2E özelliğinden çok daha fazlasını sunmayı vadediyor. Tüm detaylara platformun ilgi alımlı whitepaper’ında yer verildi. Pazar başkanı P2E oyun çeşitliliğinin yanı sıra Metacade, platformun 2024’ün dördüncü çeyreğine kadar tam teşekküllü, topluluk tarafından yönetilen merkeziyetsiz otonom bir tertip (DAO) haline gelmesinin bir kesimi olan çığır açıcı Metagrants programı ile önümüzdeki yıllarda GameFi inovasyonunun öncüsü olmayı hedefliyor.

Bu kapsamlı planlar, analistlerin MCADE’in yatırımcılara epeyce fazla çıkar sağlayabilecek bir sonraki metaverse coin olmaya aday olduğu istikametinde güçlü iddialarda bulunmasına yol açmıştır.

MCADE 2023’te Hangi Düzeylere Çıkabilir?

MCADE coin’lerinin her presale basamağında bedelinin artacağı garanti edilmiştir. Her bir MCADE coin, DEX’lerde listelenmeye başladığında 0,02 dolar pahasında olacaktır. Bu evrede, kripto piyasalarında halka açık olarak satın alınabilecek en bedelli coin’lerden biri olacak ve üstün bir performans sunacaktır.

Toplam iki milyar sabit MCADE token satın alınabilir. Münasebetiyle yatırımcılardan gelen önemli bir talep kelam hususudur. Bu talebin, presale sırasında kazanılan ivme ile birleştiğinde MCADE coinlerinin bedelini değerli ölçüde yükseltmesi beklenmektedir. Bu, presale sırasında token satın almış olanlar için harika bir haber olabilir.

Uzun ömürlülük ve uzun vadeli istikrar sunan varlıklı ve çok istikametli bir topluluk platformu, yatırımcıların mevcut ayı piyasası şartlarında tam olarak aradıkları şeydir. Bu talep, MCADE fiyatını 2023 yılında 1 doların üzerine çıkarabilir ve presale, erken yatırımcılar için epey fazla artış potansiyeli sağlayabilir.

Metacade Nedir?

Metacade, metaverse’deki en büyük sanal oyun salonunu oluşturmak için en son Web3 tekniklerini kullanan Ethereum blokzinciri tabanlı bir platformdur. Kullanıcıların toplulukla toplumsal etkileşimler yoluyla pasif gelir elde etmelerine yönelik öteki birçok fırsatla birlikte en geniş P2E başlık yelpazesine sahip olan Metacade, tüm oyun tutkunlarının vakit geçirebileceği ve kendileriyle tıpkı fikirde olan şahıslarla irtibat kurabileceği tek durak noktasıdır.

Kullanıcıları için sunduğu bu çeşitli yarar fırsatları Metacade’i öbür GameFi platformlarından ayırmaktadır. Fakat Metacade’den faydalanacak olanlar yalnızca oyuncular değil. 2023’ün üçüncü çeyreğinde yenilikçi Metagrants programı başlatılacak.

Gerçek manada bir DAO olmaya geçiş 2023’ün ikinci çeyreğinde başlayacak ve 2024’ün dördüncü çeyreğinde sona erecektir. Bu noktada, platformun çok imzalı cüzdanının tam denetimi, tüm kilit roller ve tüm oy hakları topluluk üyelerine devredilecektir.

Metacade Nasıl Çalışıyor?

Metacade, platformun kendi kendini idame ettirmesini sağlayan birkaç farklı gelir kaynağına sahiptir. Bunlar ortasında reklamlar, oynamak için öde (Pay-to-play) oyunları, harici şirketlerin oyunlarını Metacade’de yayınlamalarını sağlamak için launchpad programının kullanılması ve 2024 yılının birinci çeyreğinde açılacak olan platformun iş ilan panosunda Web3 şirketlerinin iş ilanlarının yayınlanması yer alıyor.

Tüm bu gelirler, ödül formunda üyelerin cüzdanlarına akıyor ve Metagrantlar için finansman sağlıyor.

Metacade kullanıcılarının ödül ve pasif gelir kazanmaları için başka fırsatlar ise Compete2Earn (Kazanmak için Yarış), Create2Earn (Kazanmak için Oluştur) ve Work2Earn (Kazanmak için Çalış) teşebbüsleri aracılığıyla sunulmaktadır. Oyuncular turnuvalara ve yüksek potansiyelli mükafatlar içeren tertipli ödül çekilişlerine katılmak için token biriktirmektedir. Oyun incelemeleri, oyun bilgisinin paylaşımı, alfa ve geriye dönük testler yoluyla toplumsal etkileşimler de mükafatlar kazandırmaktadır. Son olarak, GameFi kesiminde meslek yapmak isteyen topluluk üyeleri, Work2Earn programının bir modülü olarak Metacade’in iş ilan panosunda en cazip iş fırsatlarını bulabilmektedir.

Metacade: GameFi Gelişiminin Ön Planında

Metacade, GameFi sanayisinin gelişimine öncülük etme isteğini hiçbir vakit gizlemedi ve Metagrants teşebbüsü bu planların tam merkezinde yer alıyor. Plan, oyun geliştiricilerin yeni oyun müracaatlarını, topluluğun beğenisine ve oylarına sunmalarına imkan tanıyor. En yeterli fikirler kripto finansmanı alıyor ve metaverse’in rastgele bir yerindeki en uygun yeni oyunların üretilmesi için geliştirmelere başlanıyor.

Metacade Yeterli Bir Yatırım mı?

Metacade, 2023’ün en uygun metaverse coin’i olmaya aday. MCADE’in presale sırasında aslında büyük heyecan yaratmasıyla, yatırımcıların bu sürece dâhil olması ve getirilerini en üst seviyeye çıkarması için bundan daha güzel bir vakit olamaz.

Mevcut 0.01 dolarlık kıymeti epey cazip görünüyor. Yatırımcılar MCADE tokenlarını ne kadar erken satın alırlarsa, Metacade DEX’lerde satışa çıktığında ve beşerler platformun uzun vadeli potansiyelinden, sağlam yol haritasından ve momentumundan faydalanmaya başladığında daha fazla çıkar elde etme talihleri o kadar artar.

Metacade presale’ine katılabilirsiniz.

YORUMLAR YAZ