• YARIM ALTIN
  8.266,00
  % -0,96
 • AMERIKAN DOLARI
  32,3607
  % 0,17
 • € EURO
  34,4602
  % -0,71
 • £ POUND
  40,3340
  % -0,67
 • ¥ YUAN
  4,4720
  % 0,13
 • РУБ RUBLE
  0,3464
  % -0,16
 • BITCOIN/TL
  2183964,561
  % -2,95
 • BIST 100
  9.814,19
  % 0,59

TOGG ve Trendyol kesintisiz kullanıcı deneyimi düşüncesince niyet mektubu imzaladı

Türkiye’nin toptan mobilite markası TOGG ile Türkiye’nin önde mevrut e-ticaret platformlarından Trendyol, kullanıcı deneyimini fevk seviyeye taşıyacak kuma analizör yükseltmek neredeyse iş ortaklığı niyet mektubu imzaladı. İki şirket, üç kademeli kendisine yaşama geçecek teşrikimesai kapsamında, kullanıcılar düşüncesince açılan hizmetleri aykırı kendisine bütünleşmiş edecek. İki şirket, bütünleşme projeleri düşüncesince kuma emek vermek grupları kuracak.

“Odağımızda kullanıcı var”

Trendyol ile imzalanan niyet mektubu ait değerlendirmede mevcut TOGG CEO’su M. Gürcan Karakaş, “Kendimizi gene buyana toptan birlikte uygulayım bilimi ve mobilite ekosistemi sağlayıcısı kendisine tanımlıyoruz. Planımızı yaşama kılmak neredeyse çalışıyor, bu mevzuda sektörünün en iyileriyle iş birlikleri yapıyoruz. Ağa bağlı, elektrikli ve özerk kurnaz cihazlar evde ve ofisteki sağlam aşırı işlerimizi yapabileceğimiz acemi hayat alanları durumuna geliyor, acemi mobilite ile e-ticaretin alternatifleri da bu aşamada kesişiyor. E- tecim platformuyla imzaladığımız niyet mektubu ile kullanıcılar mevzuata makul şekilde hem TOGG’un bununla birlikte Trendyol’un hizmetlerinden yararlanabilecek. Bu iş birliğinin yaşama geçirilmesiyle kapıdan kapıya e-ticaretin yanı sıra, kapıdan TOGG kurnaz cihaza, TOGG kurnaz cihazdan rota kendisine belirlenen adrese kabilinden tercihler ortaya çıkacak” ifadelerini kullandı.

“İş birliğimiz ile dü ekosistemin kuma yolculuğunun önemli noktasını atıyoruz”

Türkiye’nin gururu dü markanın taraf yana gelmiş şekilde birlikte ilki gerçekleştirecek olmasından şişman cümbüş duyduklarını belirte Trendyol Grubu Başkanı Çağlayan Çetin, “Mobilite, şirketimizin değme devir gelişim göstermesi düşüncesince çalışmış olduğu konseptler ortada arazi alıyor. Bu iş birliğini TOGG’un uygulayım bilimi ve dijitalleşmedeki gelişim ile uran altyapısında ülkemize yaşatacağı şişman sıçramaya Trendyol’un vereceği direkt yardım kendisine görüyoruz. TOGG’un mobilite, kurnaz erke ve kurnaz hayat çözümleri alanındaki inovasyonlarla ördüğü ekosistem sürdürülebilirlik üstünde yükseliyor. Şirketimiz de yaklaşan sürede açıklamış olduğu sürdürülebilirlik yol haritası kapsamında, hemen zat operasyonlarını değil hepsi bedel zincirini dönüştürürken çevresel ve toplumsal hastalıkların çözümü düşüncesince önderlik etmeyi hedefliyor. Bu birlikteliği, dü uygulayım bilimi şirketinin sürdürülebilirlik alanındaki zevahir eşiyle olan evliliği kendisine da değerlendiriyorum. Dijitalleşme teknolojilerinde ağırbaşlı birlikte istihsal kapasitesine ve bilgelik birikimine sahibiz. Türkiye’nin 102 değişik üniversitesinden yetkilendirilmiş 2000’i epey mühendisimiz, şirketimizin satıcıları ve hal ortakları çeşidinden beğenilen sistemleri geliştiriyor. İş birliğimiz ile dü ekosistemin kuma yolculuğunun önemli noktasını atıyoruz” halinde konuştu.

iha.com.tr üstündeki duyum ekspoze halinde yayınlanmaktadır. Haberin video, foto ve metnine Abone panelinden ulaşabilirsiniz.

Kaynak: IHA

YORUMLAR YAZ