• YARIM ALTIN
  5.383,00
  % -0,25
 • AMERIKAN DOLARI
  27,4600
  % 0,00
 • € EURO
  28,8531
  % 0,09
 • £ POUND
  33,3025
  % 0,14
 • ¥ YUAN
  3,7587
  % -0,06
 • РУБ RUBLE
  0,2779
  % 0,52
 • BITCOIN/TL
  758430,693
  % -1,32
 • BIST 100
  8.486,96
  % 1,82

EOS ve Metacade, Metacade Öne Çıkıyor (Sponsorlu)

EOS ve Metacade, Metacade Öne Çıkıyor (Sponsorlu)

Mevcut piyasa fiyatları, blok zinciri alanındaki birçok kişi için öncelikli kripto yatırım fırsatı üzere görünüyor. 2022’deki büyük fiyat düşüşlerinin akabinde, en düzgün projelerin birçok şu anda dengeleniyor ve son düşüş eğilimleri bilakis dönmeye başlayabilir.

Asıl soru ise, 2023 yılı için Metacade’in mi yoksa EOS’un mu fiyat iddiasının daha yüksek olacağı.

Metacade vs EOS Fiyat İddiası: EOS’a ne oldu?

Birçok kripto para ünitesi önümüzdeki yıllarda büyük getiriler sağlayabilecek potansiyele sahip olsa da, EOS’un fiyat varsayımları bir istisna teşkil ediyor. Çoğu kripto para ünitesi 2021’de kripto yatırımcılarının hayatını değiştiren çıkarlar kaydederken EOS, 2018’deki en yüksek düzeyini geçmeyi başaramadı. Kripto yatırımcısının aklında, artık EOS’un bir daha tüm vakitlerin en yüksek düzeyini görüp göremeyeceği var.

Öte yandan, fiyat varsayımları önümüzdeki yıllar için son derece umut verici. Metacade, kripto oyun dalındaki en büyük isimlerden kimilerine rakip olma potansiyeline sahip yeni bir GameFi platformu. The Sandbox’un 200 kat, Decentraland’ın 100 kat çıkar sağladığı piyasada, Metacade mevcut fiyat düzeyinde rastgele bir kripto yatırımı için misal getiriler sağlayabilir.

EOS Nedir?

EOS, merkezî olmayan uygulamaların (dApps) geliştirilmesini destekleyen bir Layer-1 blok zinciridir. Ağ, blok zinciri kullanıcılarına neredeyse sıfır maliyetle çok sayıda süreci gerçekleştirme imkanı tanıyan, yetkilendirilmiş bir proof-of-stake (hisse ispatı) mutabakat düzeneği kullanmaktadır.

Blok zinciri başlangıçta bir ‘Ethereum Katili’ olarak nitelendirilmişti zira ETH ile tıpkı fonksiyonelliğin birçoklarını yüksek maliyetli süreç fiyatları olmadan sağlayabiliyordu. Lakin EOS, Ethereum ile tıpkı seviyede kullanıcı çekmeyi başaramadı ve bu da EOS fiyat kestirimlerinin olumsuz etkilenmesine neden oldu.

2023 EOS fiyat varsayımı: 2 dolara ulaşacak mı?

EOS yalnızca rakibi Ethereum karşısında başarısız olmakla kalmadı, tıpkı vakitte 2019 yılında Menkul Değerler ve Borsa Komisyonu’ndan (SEC) gelen ve EOS fiyat tahmininlerine önemli ziyan veren ağır bir para cezasına da maruz kaldı. Para cezası EOS projesine toplamda 24 milyon dolara mal oldu ve blok zincirinin prestijine ziyan verdi.

2023 için EOS fiyat kestirimleri, EOS’un son birkaç yılda karşılaştığı meseleleri yansıtmakta ve bu da onu vasat bir kripto yatırımı haline getirmektedir. Birçok kripto para ünitesinin 2023 yılında yükseliş ivmesi kazanmaya başlaması beklenirken, EOS 2 dolar düzeyindeki direnci kırmakta zorlanabilir.

Metacade (MCADE) Nedir?

, bir dizi eşsiz özellik sunan yesyeni bir GameFi platformudur. Platform, tek bir pozisyonda çok çeşitli “kazanmak için oyna” (P2E) oyunları sunmakla kalmıyor, birebir vakitte tüm Web3 topluluğuna hizmet edebilecek birçok ek çıkar sistemi da sunuyor.

Metacade, yatırımcıları, girişimcileri ve oyuncuları tek bir yerde buluşturarak kripto kullanıcıları için bir merkez olmayı hedefliyor. Proje topluluk odaklıdır ve blok zincirinin rastgele bir yerinde bulunabilecek en kapsamlı GameFi platformlarından biri haline gelecektir.

MCADE Nasıl Çalışır?

Metacade’in oyun salonu, cinsinin en büyük zincir içi platformudur. Klasik oyunlardan yepisyeni P2E tecrübelerine kadar birçok farklı oyun sunacak. Compete2Earn (Kazanmak için yarış) özelliği, oyuncuların MCADE mükafatları kazanma bahtı için başa baş uğraş edebilecekleri fiyatlı giriş turnuvalarını içerecek olduğundan, bu oyunlar hem cümbüş gayeli hem de rekabetçi bir biçimde oynanabilir.

Metacade topluluk merkezi, blockchain kullanıcılarının toplumsallaşması ve alfa paylaşması için merkezî bir pozisyonda olacaktır. Create2Earn (Kazanmak için oluştur) özelliği, içerik oluşturucuları direkt ödüllendirecek. Kullanıcılar bedelli bilgileri paylaşarak ve platforma çeşitli hallerde katkıda bulunarak MCADE tokenları kazanabilecek.

Proje tıpkı vakitte mesleklerine Web3’te başlamak isteyen kullanıcıları da desteklemeyi amaçlıyor. Work2Earn (Kazanmak için çalış) özelliği, oyuncuları Metacade’in ortak projelerindeki fiyatlı iş fırsatlarıyla buluşturacak ve bu iş fırsatları ortasında süreksiz, özgür ve tam vakitli durumlar yer alabilecek.

Kullanıcıları fiyatlı iş fırsatlarıyla buluşturmanın yanı sıra Metacade, metaverse oyun salonu için yeni P2E tecrübeleri oluşturmak isteyen oyun geliştiricilerini de destekleyecek. Metagrants programı, oyunların geliştirilmesine yardımcı olmak için Metacade tarafından erken evre finansmanı sağlanmadan evvel kullanıcıların en düzgün yeni blok zinciri oyun tekliflerine oy vermelerine imkan tanıyacak.

2023 Metacade fiyat iddiası: MCADE 1 dolara ulaşacak mı?

Metacade orijinal bir platform ve kısa mühlet evvel token presale’ının başladığını duyurdu. Presale şimdiden son derece tanınan oldu ve beta evresinde 10 haftadan biraz daha uzun bir müddette tükendi. Presale şu anda en düzgün kripto yatırımlarından biri üzere görünüyor.

Presale tamamlandığında, Metacade’in süratle yükselmesi bekleniyor. Metacade platformunun büsbütün geliştirilecek olması ve MCADE tokeninin yılın ilerleyen devirlerinde borsalarda piyasaya sürülecek olması nedeniyle erken yatırımcılar 1 dolar fiyat düzeyini hedeflediğinden, MCADE sırf 2023 yılında 50 kat kar sağlayabilir.

MCADE satın almaya paha mi?

MCADE presale’ı yılın en âlâ kripto yatırımlarından biri olabilir. Metacade, birçok farklı P2E oyununu desteklediği, topluluğuna rakipsiz bir dizi özellik sunduğu ve Metagrants programı aracılığıyla blok zinciri inovasyonunu teşvik edeceği için önde gelen bir GameFi projesi olma potansiyeline sahiptir.

Öte yandan, EOS’un fiyat iddiaları 2023 için hayal kırıklığı yaratmaktatır, çünkü rastgele bir kripto yatırımının getirisinin 2 katını aşması pek muhtemel değildir. Kripto yatırımlarından büyük çıkarlar elde etmek isteyen yatırımcılar için Metacade mutlaka daha âlâ bir seçenek üzere görünüyor.

MCADE’in fiyatı, presale mühletince $0.013’dan 0,02 dolara yükselecek, bu da presale sırasında rastgele bir kripto yatırımının fiyat yükselmeden evvel süratli bir halde yapılması gerektiği manasına geliyor. Metacade piyasaya sürülmeye hazırlanıyor ve yıl sonundan evvel 50 kat kar hedefliyor.

EOS tokeni buraya tıklayarak eToro’da satın alabilirsiniz.

Metacade presale’ına katılabilirsiniz.

YORUMLAR YAZ