• YARIM ALTIN
  4.035,00
  % 0,15
 • AMERIKAN DOLARI
  19,1906
  % 0,04
 • € EURO
  20,8128
  % -0,70
 • £ POUND
  23,7803
  % -0,42
 • ¥ YUAN
  2,7919
  % 0,11
 • РУБ RUBLE
  0,2465
  % -0,93
 • /TL
  %
 • BIST 100
  %

Finans ve Yatırım Akademisi Değerli İsimleri Ağırlıyor

Finans ve Yatırım Akademisi Değerli İsimleri Ağırlıyor

Boğaziçi Üniversitesi‘nin finans ve yatırıma dair birinci ve en kapsamlı eğitim serisi olan Finans ve Yatırım Akademisi, 21-24 Mart tarihleri ortasında online olarak gerçekleştirilecek.

İş Yatırım ana sponsorluğunda ve Endless Fairs dijital tahlil ortağında gerçekleştirilecek olan Finans ve Yatırım Akademisi, finansa dair öğrenmek istenilenlerin tamamına değinen dolu dolu bir hafta sunuyor.

21-24 Mart tarihlerinde online olarak gerçekleştirilecek olan Finans ve Yatırım Akademisi’nde; Şant Manukyan, Emre Alkin, Efe Bulduk, Tuncay Turşucu, Serra Eren Sarıoğlu, Selva Demiralp üzere alanında uzman isimler yer alacak.

Boğaziçi Üniversitesi’nin Finans ve Yatırım Akademisi Geliyor!

Boğaziçi Üniversitesi‘nin finans ve yatırıma dair kapsamlı serisi olan Finans ve Yatırım Akademisi, birbirinden değerli isimler ile, Temel ve Teknik analiz, Seçim Sonrası Periyotta Türkiye Ekonomisi, Web3/Blokchain, Yatırım Fonları, Küresel Piyasalar üzere eğitim oturumlarıyla iştirakçilerini karşılıyor.

Yatırıma dair merak edilenlerin, mesken konforuyla öğrenileceği ve uzman isimler ile bir ortaya gelinebileceği eğitim serisi, iştirakçilerini 21-24 Mart tarihleri arasında bekliyor.

Ayrıca, bu sene sekizincisi düzenlenen Türkiye’nin en büyük sanal yatırım yarışı Investimate’de yarışmacılar, 5 hafta boyunca Borsa İstanbul’dan alınan anlık bilgileri kullanarak pay senedi, VIOP, varant üzere çeşitli süreçleri kullanarak sanal 100 bin TL’lerini arttırmaya çalışacaklar.

Beş hafta sonunda bakiyesini en çok artıran 50 kişinin yazdığı strateji raporları, alanında uzman heyet üyelerinin 2 haftalık kıymetlendirme sürecinin sonuçlarına nazaran final merasiminde mükafatlarına ulaşabilecekler.

Daha fazla bilgi edinmek isteyenler;

Bilet için, aktifliğin web sitesi için, Instagram için, Twitter için Linkedin için tıklayabilirler.

YORUMLAR YAZ