• YARIM ALTIN
  4.035,00
  % 0,15
 • AMERIKAN DOLARI
  19,1906
  % 0,04
 • € EURO
  20,8128
  % -0,70
 • £ POUND
  23,7803
  % -0,42
 • ¥ YUAN
  2,7919
  % 0,11
 • РУБ RUBLE
  0,2465
  % -0,93
 • /TL
  %
 • BIST 100
  %

Metacade, 2023 İçin Optimist Bir Görünüme Sahip (Sponsorlu)

Metacade, 2023 İçin Optimist Bir Görünüme Sahip (Sponsorlu)

Kripto para yatırımı yapmayı düşünüyorsanız, mevcut ayı piyasası şartlarında kripto paralar hakkında araştırmanızı yaptığınızdan emin olmanız çok değerlidir.

Düşük düzeylerde süreç gören kripto paralara yatırım yapmak cazip olabilir, zira piyasa görünümü güzelleştiğinde çıkarlar otomatik olarak artacaktır. Lakin, ayı piyasası sırasında kriptoya yatırım yapmak zordur ve hangi coin’lerin toparlanacağını ve hangilerinin artık bir kullanım alanı olmadığını belirlemek de güç olabilir.

Zorlu piyasa şartlarında yatırım getirisi sağlayacak stratejilerden birisi de yeni projeleri inceleyip değerlendirmektir. Metacade, kripto para etraflarında ses getiren bir projedir ve 2023 için son derece olumlu bir görünüme sahiptir.

Metacade Nedir?

, metaverse’in en kapsamlı “kazanmak için oyna” (P2E:Play-to-earn) oyunlarına konut sahipliği yapmak için blockchain teknolojisi ve Web3 geliştirme tekniklerini kullanan yepisyeni bir GameFi platformudur. Güçlü ve çeşitli yol haritaları, oyun meraklılarını tek bir platformda bir ortaya getirmeyi ve çevrimiçi oyun tecrübesinin denetimini ele almak isteyen benzeri düşünen bireylerden oluşan bir topluluk oluşturmayı amaçlamaktadır.

Platformun birincil P2E ögesinin yanı sıra Metacade, üyelerine bir dizi ek potansiyel gelir kaynağı sunuyor. Her kaynak, Create2Earn (Kazanmak İçin Oluştur) programı aracılığıyla toplumsal içeriğe katkıda bulunarak yahut Compete2Earn (Kazanmak İçin Rekabet Et) teşebbüsünün bir modülü olarak, çevrimiçi turnuvalara ve tertipli ödül çekilişlerine yapılan iştiraklere karşılık lokal MCADE tokenını biriktirerek, Metacade’in gelecekteki gelişimini finansal olarak destekleyen üyelerin daha geniş merkezle etkileşimini teşvik etmektedir.

Metacade Nasıl Çalışıyor?

Metacade, çeşitli iç ve dış kaynaklardan elde edilen MCADE tokenlarının öz yeterlilik yoluyla finanse edilen geniş kapsamlı ödül sisteminden yararlanan oyuncuların muhtaçlıkları ve istekleri tarafından yönetilmektedir.

Token biriktirmek, gelir üretiminin bir kesimini oluştururken, oyuncular da MCADE tokenlarıyla daha klasik öde-oyna arcade oyunlarını oynayarak katkıda bulunurlar. Bunun yanı sıra Metacade, reklâm alanı üzerinden, launchpad programı aracılığıyla öteki stüdyolardan oyunlar yayınlayarak ve 2024 yılının 1. çeyreğinden itibaren hayata geçecek olan yenilikçi Work2Earn (Kazanmak İçin Çalış) programının bir kesimi olarak dış şirketlerden Web3 iş ilanlarını barındırmak için merkezin iş panosunda alan satarak öteki şirketlerden dış yatırım almaktadır.

Bu fonlar, Metacade’in ekosisteminin daima gelişimini ve GameFi hayranları için metaverse oyunlarda tercih edilen tek durak noktası olma yolundaki ilerleyişini destekleyecek gerekli kaynağı sağlıyor.

Metacade’i Farklı Kılan Nedir?

Metacade’in planları çeşitli istikametlerden tüm kripto yatırımcıları açısından cezbedicidir. En cazip olanı, sunulan teklifin kapsamıdır. Birden fazla GameFi platformu, kullanıcı tabanını kendine çekmek ve korumak için bir oyuna yahut küçük bir oyun yelpazesine güveniyor. Bu modelin başarılı olduğu kanıtlanmış olsa da, oyuncuların ilgisini korumak için tertipli olarak yeni özelliklerin ve karakterlerin yayınlanması gerekiyor.

Metacade’in muazzam oyun yelpazesi, kütüphanesinde herkes için bir şeyler olmasını sağlıyor. Klasik oyunlardan son teknoloji eseri yeni GameFi oyunlarına kadar, sıradan oyuncular ve önemli çevrimiçi turnuva oyuncuları için güzel bir hizmet sunuluyor. Platforma gelen daima yeni oyun akışı, oyuncuların burada kalmasını ve Metacade’in uzun vadeli geleceğini garanti altına almasını sağlayacaktır.

GameFi platformlarında çok rastlanmayan bu uzun ömürlülük, Metacade’in potansiyel yatırımcıların ilgisini çekmesinde büyük rol oynuyor.

Buna ek olarak Metacade, blockchain oyunlarının en büyük isimlerinden biri olarak yalnızca sahip olduğu pozisyonunu müdafaaya yönelik hazırlıklar yapmıyor.. Web3 dalındaki en güzel yeni yetenekleri destekleyerek ve geliştirerek tüm GameFi sanayisini ileriye taşıyan bir pazar önderi olma planları var.

Metacade: Metaverse Oyunlarında İnovasyonun Teşvik Edilmesi

2023 yılının 3. çeyreğinde Metacade’in çığır açan Metagrants programı, oyun geliştiricilerine yeni P2E oyunlarının yaratılmasını desteklemek için fon sağlamayı amaçlayan bir teşebbüs olarak hayata geçiyor. Geliştiriciler yeni oyun fikirlerini bir havuza gönderiyor ve MCADE topluluğu bu fikirleri oyluyor. En çok oyu alanlar, kripto hibelerinden yararlanarak üretime geçiyor ve birinci oyunlar 2024 yılının birinci çeyreğinde piyasaya sürülecek.

Metagrants, Metacade’in geniş Web3 alanında devam eden ilerlemesini teşvik edip mümkün kılarken platformunun gelişimini sürdürme isteğinin da değerli bir modülünü oluşturuyor. Fon kazanan geliştiriciler mesleklerini ileriye taşımak için kıymetli deneyimler elde edebilirler. Tıpkı vakitte, Metacade’in sektörel iş ilan panosuna ilan veren Web3 ve GameFi şirketleri, en parlak ve en yenilikçi yetenekleri bünyelerine katabilmenin avantajını yaşıyor.

Metacade’in metaverse oyunlarda yaratıcılığı ve ilerlemeyi teşvik etme konusundaki kararlılığı, bedelli bir yatırım seçeneği olarak cazibesinin bir öbür değerli tarafıdır.

MCADE: Kriptoya Yatırım Yapan Herkes İçin Harika Bir Presale Seçeneği

MCADE presale aktifliği kısa bir müddet evvel büyük bir coşkuyla başladı ve başlamasından bu yana geçen haftalarda ağır bir ilgi gördü. Birinci presale evreleri 16 hafta içinde tükendi ve toplanan 10 milyon dolarlık fon ile birlikte sonraki evrelerde da momentumunun yavaşlayacağına dair bir emare görülmüyor.

Kriptoya yatırımcılarının, MCADE’in mevcut presale fiyatı olan 0.017 dolar düzeyine ilgisi artıyor. Zira her presale basamağında fiyat artarak 0,02 dolarlık en son bedele ulaşacak ve borsalarda satışa sunulacak.

Metacade’in geniş kapsamlı planlarının presale aktifliği sırasında muazzam bir ilgi görmesiyle birlikte, MCADE token’larına olan talebin artması bekleniyor. Sonlu bir sabit token arzı ile MCADE için fiyat kestirimleri, 2023 için son derece olumlu bir görünüm sergiliyor ve 1 dolar ulaşılabilir bir gaye üzere görünüyor. MCADE, bu yıl öne çıkan kripto paralardan biri olabilir.

Metacade presale’ına katılabilirsiniz.

YORUMLAR YAZ