• YARIM ALTIN
  4.296,00
  % 1,46
 • AMERIKAN DOLARI
  19,9798
  % 0,06
 • € EURO
  21,4742
  % 0,44
 • £ POUND
  25,1909
  % 0,27
 • ¥ YUAN
  2,8319
  % 0,05
 • РУБ RUBLE
  0,2531
  % 0,10
 • /TL
  %
 • BIST 100
  %

Ripple Avukatı, Davanın Sonuçlanacağı Tarihe İşaret Etti

Ripple Avukatı, Davanın Sonuçlanacağı Tarihe İşaret Etti

Ripple (XRP) avukatı olarak da bilinen John Deaton, Ripple-SEC davasının 30 ila 60 gün ortasında sonuçlanabileceğini belirtti.

Kripto sanayisinin yakından takip ettiği Ripple-SEC davası, birçok söylenti ve beklenti ışığında şekillenmeye devam ediyor. Bilhassa son vakitlerde, Ripple’ın davayı kazanacağı ve davanın birkaç hafta içerisinde sonuçlanacağı argüman ediliyordu.

Avukat James K.Filan‘a nazaran, davanın geçtiğimiz gün sonuçlanması gerekiyordu. Lakin bu gerçekleşmeyince, Ripple topluluğundan reaksiyonlar yükseldi. CryptoLaw kurucusu ve Ripple avukatı olan John Deaton, davanın yaklaşık iki ay içerisinde sonuçlanabileceğini argüman etti.

Gözler Ripple Davasının Sonuçlanacağı Tarihe Çevrildi

Kripto sanayisinin gözü yakın vakitte sonuçlanması beklenilen Ripple-SEC davasına çevrildi. Fakat Ripple (XRP) topluluğu, birçok uzmanın kestirimleri ışığında beklentiler içerisine giriyor.

Geçtiğimiz haftalarda, Ripple’a yakın birçok isimden sansasyonel tezler ortaya çıkmıştı. Ripple avukatı John Deaton, davanın birkaç hafta içerisinde sonuçlanabileceğini söylemişti. Ayrıyeten, James K. Filan da davanın geçtiğimiz Cuma günü sonuçlanacağını sav etmişti. Tüm bu söylentiler ışığında, XRP fiyatında keskin yükselişler ve Ripple’ın kazanacağına yönelik sesler çoğaldı.

Ancak, geçtiğimiz gün davaya yönelik rastgele bir açıklama yapılmadı. Bu durum, Ripple topluluğunun yansısını çekti. Durum güncellemesi paylaşma gerekliliği duyan Deaton, davanın dün sonuçlanacağına yönelik söylentilerin temelsiz olduğunu aktardı. Deaton, kararın 30 ila 60 gün ortasında sonuçlanabileceğinin altını çizdi.

Deaton, ayrıyeten şunları söyledi;

“Sadece 6 aydan uzun müddettir beklemede olan önergeler Kongre’ye bir liste halinde bildirilmelidir. Yargıç Torres’in özet yargı kararı için 6 aylık liste geçerli değildir. Çünkü karar, 3 aydan biraz fazla bir müddettir beklemektedir.”

Ripple ve SEC davasına ait kararın üç aydan fazla bir müddettir sonuç evresinde beklediğine değinen Deaton, davanın sonucuna yönelik argümanını buna bağladı.

YORUMLAR YAZ